Reference od mých klientů

Milá Ivetko, děkujeme z celého srdce Díky tobě máme nejen krásné fotky, ale i vzpomínky, které v nás zůstanou navždy. Každý záběr z našeho svatebního dne – 25. 7. 2025 v rajské zahradě augustiniánského opatství na Mendlově náměstí v Brně – v sobě nese emoce, něhu i radost.Dokázala jsi zachytit náš den tak, jak jsme ho cítili – opravdově, přirozeně, s láskou.Byla jsi pro nás víc než jen fotografka. Byla jsi klidnou oporou v těch nejkrásnějších chvílích.Děkujeme, že jsi byla s námi. Tyhle vzpomínky mají díky tobě duši.

Renata

Mockrát děkujeme za milý, vstřícný a naprosto profesionální přístup. Paní fotografku můžeme jedině doporučit! Fotky jsou nádherné a i když počasí v den naší svatby nebylo ideální, dokázala z něj vytěžit maximum. Zachytila krásné momenty a výsledky předčily naše očekávání.

Martina


Jsme velmi rádi, že jsme si zrovna Ivču vybrali jako fotografku na naší svatbě. Byla velmi příjemná, milá, ale hlavně moc šikovná profesionálka. Focení stylingu nevěsty od brzkých ranních hodin po závěrečnou volnou zábavu do půlnoci. Po celou dobu se nám pečlivě věnovala. Neměla ani problém nás novomanželé posadit do svého auta a odvézt na krásná místa a tam udělat ještě krásnější fotky. Dokázala vystihnout jak přirozené momentky svatebcanu ale také nás novomanželé dostat do takových pozic, které na fotkach vypadaly moc dobře. Díky Ivči máme nádherné a nezapomenutelné vzpomínky už navždy. Doporučujeme 10/10. Nebudete litovat ani koruny.

Vahe

Skvělá paní fotografka i přes to, že malý vůbec nespolupracoval byla milá, trpělivá, usměvavá, prostě profesionál a fotky? Tak ty jsou nádherné moc všem doporučuji

Romana


Děkujeme milé paní fotografce za nádherné Vánoční fotky. Focení s třemi dětmi není vždy úplně jednoduché. Toto focení ale proběhlo na 1*. Děti byly uvolněné, spolupracovaly a tak se fotky opravdu vydařily. Následný výběr fotografíí a odsouhlasení přes web vše urychlil a za 2 dny už byly fotky u nás. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na nové příležitosti k focení. Určitě se brzy ozveme.

Hana

Ivetka je naprosto úžasný člověk a skvelá fotografka.Máme od ní tehotenske a vánoční fotky a jsou proste DOKONALÉ!!A jako bonus,skvely pristup k malým detem Doporučuji všema deseti

Nikola